This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.plLogin Hasło
   Strona główna ~ Kontakt ~ Regulamin ~ Materiał ~ Zgłoszenie ~ Pitagoras ~
Wyniki
 Ranking szkół
 2012
 2011
 2010
 2009
 2008
 2007
 2006
 2005
 2004
 2003
 2002
Polecamy
  Strona główna
W 2012 roku konkurs odbył się po raz ostatni. Dziękuję wszystkim, którzy brali w nim udział. Niniejsza strona będzie nadal funkcjonować. Kto posiada login i hasło, może nadal korzystać z całego serwisu ( w tym z zadań konkursowych). Niestety, nowych loginów i haseł już nie udostępniamy.

--------------------------------------------------------------

Dziękuję serdecznie tym, którzy w dniu 6 czerwca 2012r. wzięli udział w XIII Rejonowym Konkursie Matematycznym „Mały Pitagoras”.
Tym, którzy zwyciężyli serdecznie gratuluję, a tym, którym się nie powiodło, życzę sukcesów następnym razem. Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie w przyszłym roku.
Zalogowanym użytkownikom udostępniłem już zadania z 2012r. - miłego rozwiązywania.

Pozdrawiam serdecznie!

--------------------------------------------------------------

"Mały Pitagoras" to doroczny konkurs matematyczny, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego w Przytocznej. Jego opiekunem jest nauczyciel matematyki - Wojciech Kudliński. Na tej stronie można znaleźć wszelkie informacje na temat konkursu: terminy, wyniki, zadania z poprzednich lat (wszystkie materiały są dostępne wyłącznie dla zalogowanych użytkowników). W razie pytań, prosimy o kontakt.
Copyright © wkudlin 2011-2012
25534 unikalnych wizyt | Oparte na: PHP-Fusion v 6.01.18